Pelinohjaajat - syksy 2018

JäPS pelinohjaajat - Voitte varata alla olevasta taulukosta pelinohjausvuoroja itsellenne lähettämällä sähköpostiviestin osoitteseen tuure.nummi@japs.fi   

Mainitse viestissä pelin Numero, jonka haluat varata.
Voit varata myös peräkkäisiä pelejä.
Ottelun saa tuomittavakseen se pelinohjaaja,joka ensimmäisenä varaa kyseisen pelin.Tällöin pelinohjaan nimi lisätään taulukkoon rivin viimeiseen sarakkeeseen.

Pelinohjaajapalkkiot maksetaan tilillesi lokakuun loppuun mennessä.
Muistathan toimittaa sitä ennen JäPS toimistolle tilinumerosi ja verokortin.

Palkkiot:
5v5  2x20 min - 6 €
5v5 2x25 min - 7 €
8v8 2x25 min - 8 €
8v8 2x25 min - (P08 kilpa, P07 taso 1)  - 9 €

 

 

Opel-liigan pelinohjajaat - syksy 2018
Nrovko 32  AikaPaikkaPelitapaTasoPelinohjaaja
1ti 7.8.2018JäPS T07KoPSe T07klo 19:00Koivusaari8v8T07 Oskari Myllys
Nrovko 33  AikaPaikkaPelitapaTasoPelinohjaaja
2ma 13.8.2018JäPS P09 Sininen AKoiPS Valkoinenklo. 18:00Harjula5v5P09 taso 2 Johanna Koivusilta
3ma 13.8.2018JäPS P09 Sininen BTiPS P08 vihreät 4klo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 2 Neea Rautiainen
4ma 13.8.2018Jäps P09 Sininen CTuPS Mustaklo. 19:00Harjula5v5 P09 taso 3 Oskari Myllys
5ti 14.8.2018JäPS Valkoinen 2KelA 11 Punaisetklo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 2 Totte Peltonen
6ti 14.8.2018JäPS Valkoinen T06KoiPSklo. 19:30Lukio8v8 T07 Erika Kankkunen
7ke 15.8.2018Jäps valkoinen AKOPSE P10 Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 2 Santeri Nurhonen
8ke 15.8.2018Jäps valkoinen BKOPSE P10 Keltainenklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 2 Neea Kaarna
9to 16.8.2018JäPS P08 Kilpa/1KoiPSklo. 17:30Harjula8v8 P08 Kilpa Gracia Isa
10to 16.8.2018JäPS T08 SininenMU Salamatklo. 18:30Harjula8v8 T08 taso 2 Gracia Isa
11to 16.8.2018JäPS T08TuPS T08 Valkoinenklo. 19:30Harjula8v8 T08 taso 1 Grasia Isa
 vko 34  AikaPaikkaPelitapa  
12ma 20.8.2018JäPS T0910KoiPS T09/2klo. 18:00Harjula5v5 T09 taso 2 Erika Kankkunen
13ma 20.8.2018Jäps P09 Sininen CTiPS Vihreä 2klo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 3 Neea Rautiainen
14ti 21.8.2018JäPS Sininen 1TiPS Hakunila Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 1 Totte Peltonen
15ti 21.8.2018JäPS Valkoinen 1KP-75 Keltainenklo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 2 Teemu Salonen
16ti 21.8.2018JäPS Sininen 2TuPS Leijonatklo. 18:30Harjula5v5 P11 taso 2 Teemu Salonen
17ti 21.8.2018JäpsFCFJ Valkoinen 2klo. 18:30Lukio8v8 P07 taso 1 Anton Salminen
18ke 22.8.2018JäPS T1011FCFJ T10-11klo. 17:30Harjula5v5 T10 Heidi Jäske
19ke 22.8.2018Jäps sininen AKOPSE P10 Mustaklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 1 Heidi Jäske
20ke 22.8.2018Jäps sininen BMU Keltainenklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 1 Akseli Hietarinta
21to 23.8.2018JäPS P08 Sininen BKP-75 Vihreäklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 3 Rasmus Ripatti
22to 23.8.2018JäPS P08 Sininen AJoKi Punainenklo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 2 Nooa Virtanen
23to 23.8.2018JäPS T08Kopse Kotkatklo. 19:30Harjula8v8 T08 taso 1 Rico Mikkonen
23Bpe 24.8.2018JäPS P08 Sininen BKP-75 Vihreäklo 19:00Harjula8v8P08 taso 3 Anton Salminen
 vko 35  AikaPaikkaPelitapa  
24ma 27.8.2019JäPS P09 Sininen AKeika Keltainenklo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 2 Kari Lahti
25ma 27.8.2019JäPS P09 Sininen BKopse Valkoinenklo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 2 Teemu Markova
26ma 27.8.2018Jäps P09 Sininen CRake Superpallot Mustaklo. 19:00Harjula5v5 P09 taso 3 Teemu Markova
27ti 28.8.2018JäPS Sininen 1TiPS 1klo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 1 Oskari Myllys
28ti 28.8.2019JäPS Valkoinen 1TiPS 2klo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 2 Teemu Salonen
29ti 28.8.2018JäPS T07FCFJ T07klo. 18:30Lukio8v8 T07 Anton Salminen
30ke 29.8.2018JäPS T1011Kopse T10-11 Mustatklo. 17:30Harjula5v5 T10 Kasimir Kuoppamäki
31ke 29.8.2018Jäps valkoinen AFCFJ P10 vihreäklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 2 Akseli Hietarinta
32ke 29.8.2018Jäps valkoinen BHalkian Alkuklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 2 Kari Lahti
33to 30.8.2018JäPS P08 Sininen AFCFJ P08 Sininen 1klo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 2 Rasmus Ripatti
34to 30.8.2018JäPS P08 Kilpa/2KOPSE-Sykloniklo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 1 Petteri Kankkunen
35to 30.8.2018JäPS T08 SininenKeiKa08 Keltaisetklo. 19:30Harjula8v8 T08 taso 2 Erica Ahola
36to 30.8.2018JäPS P08 Sininen BKoPSe Hurrikaani Harjula8v8 P08 taso 3 paikka ja aika haussa
37to 30.8.2018JäPS P09Halku Punainen Harjula8v8 P08 taso 2 paikka ja aika haussa
 vko 36  AikaPaikkaPelitapa  
38ma 3.9.2018JäPS T0910TuPS T09 Mustaklo. 18:00Harjula5v5 T09 Kari Lahti
39ti 4.9.2018JäPS Valkoinen 2TiPS 4klo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 2 Neea Kaarna
40ti 4.9.2018JäPS Valkoinen T06JoKiklo. 18:30Lukio8v8 T07 Anton Salminen
41ke 5.9.2018Jäps sininen BNJS Mustaklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 1 Rico Mikkonen
42ke 5.9.2018Jäps sininen AIHK P10/11 Sinisetklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 1 Santeri Nurhonen
43ke 5.9.2018JäPS T1011KoiPS Timanttitytötklo. 18:30Harjula5v5 T10 Santeri Nurhonen
44to 6.9.2018JäPS P09FC Kapina Mustaklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 2 Rico Mikkonen
45to 6.9.2018JäPS P08 Kilpa/1FCFJ Valkoinen 2klo. 18:30Harjula8v8 P08 Kilpa Petteri Kankkunen
46to 6.9.2018JäPS P08 Sininen AHalku Punainenklo. 19:30Harjula8v8 P08 taso 2 Rico Mikkonen
 vko 37  AikaPaikkaPelitapa  
47ma 10.9.2018JäPS P09 Sininen BAsKu Leijonatklo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 2 Tara Sund
48ma 10.9.2018Jäps P09 Sininen CKopse Keltainenklo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 3 Kari Lahti
49ti 11.9.2018JäPS Sininen 2Kopse Mustaklo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 2 Teemu Markova
50ti 11.9.2018JäPS Valkoinen 2MU PT11 Keltainenklo. 18:30Harjula5v5 P11 taso 2 Kasimir Kuoppamäki
51ti 11.9.2018JäpsKP-75 Keltainenklo. 18:30Lukio8v8 P07 taso 1 Teemu Salonen
52ke 12.9.2018Jäps valkoinen APPS Valkoinenklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 2 Tara Sund
53ke 12.9.2018Jäps valkoinen BFCFJ P10 sininenklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 2 Onni Kiiski
54to 13.9.2018JäPS P08 Kilpa/2KeiKa08 Keltaisetklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 1 Rasmus Ripatti
55to 13.9.2018JäPS P09TuPS P08 Vihreäklo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 2 Nooa Virtanen
56to 13.9.2018JäPS T08HyPS T08-09 Sininenklo. 19:30Harjula8v8 T08 taso 1 Erica Ahola
57to 13.9.2018JäPS P08 Sininen BKeIKa 08 Mustatklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 3 paikka ja aika haussa
 vko 38  AikaPaikkaPelitapa  
58ma 17.9.2018JäPS P09 Sininen AI-HK Valkoinenklo. 18:00Harjula5v5 P09 taso 2 Anton Salminen
59ma 17.9.2018JäPS T0910VJS Punainenklo. 18:00Harjula5v5 T09 Erika Kankkunen
60ti 18.9.2018JäPS Sininen 1TiPS Hakunila Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 P11 taso 1 Akseli Hietarinta
61ti 18.8.2018JäPS Sininen 2TiPS Hakunila Valkoinenklo. 18:30Harjula5v5 P11 taso 2 Kasimir Kuoppamäki
62ti 18.8.2018JäPS Valkoinen 1Kopse Mustaklo. 18:30Harjula5v5 P11 taso 2 Teemu Salonen
63ti 18.9.2018JäpsKopse P07 Walesklo. 17:30Lukio8v8 P07 taso 1 Petteri Kankkunen
64ti 18.9.2018JäPS T07I-HK T07klo. 18:30Lukio8v8 T07 Luka Rannisto
65ti 18.9.2018JäPS Valkoinen T06Halkuklo. 19:30Lukio8v8 T07 Luka Rannisto
66ke 19.9.2018JäPS T1011Kopse T10/11 Valkoisetklo. 17:30Harjula5v5 T10 Onni Kiiski
67ke 19.9.2018Jäps sininen BTips P10 Mustaklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 1 Onni Kiiski
68ke 19.9.2018Jäps valkoinen AFc Kapina mustaklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 2 Jessica Hårdh
69to 20.9.2018JäPS P08 Sininen ATuPS P08 Vihreäklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 2 Jasper Kotiranta
70to 20.9.2018JäPS P08 Kilpa/1PPS 08klo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 1 Johanna Koivusilta
71to 20.9.2018JäPS T08 SininenHyPS T08-09 Punainenklo. 19:30Harjula8v8 T08 taso 2 Santeri Nurhonen
 vko 39  AikaPaikkaPelitapa  
72ma 24.9.2018JäPS T0910NJS Tikkalikat Keltainenklo. 18:00Harjula5v5 T09 Tara Sund
73ti 25.9.2018JäPS Sininen 2PPS Mustaklo. 18:30Harjula5v5 P11 taso 2 Nooa Virtanen
74ti 25.9.2018JäPS Valkoinen T06FCFJ T07klo. 19:00Lukio8v8 T07 Neea Kaarna
75ke 26.9.2018Jäps sininen BJoKiklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 1 Johanna Koivusilta
76ke 26.9.2018Jäps valkoinen AKoiPS Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 P10 taso 2 Jessica Hårdh
77ke 26.9.2018Jäps sininen AKP-75 Keltavihreäklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 1 Jessica Hårdh
78ke 26.9.2018Jäps valkoinen BTuPS Valkoinenklo. 18:30Harjula5v5 P10 taso 2 Rico Mikkonen
79to 27.9.2018JäPS P08 Sininen ASV Keltainenklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 2 Santeri Nurhonen
80to 27.9.2018JäPS P08 Kilpa/2I-HK P08 Valkoinenklo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 1 Neea Rautiainen
81to 27.9.2018JäPS T08HyPS T08-09 Sininenklo. 19:30Harjula8v8 T08 Neea Kaarna
 vko 40  AikaPaikkaPelitapa  
82ti 2.10.2018JäpsHyPS Sininenklo. 18:30Lukio8v8 P07 Petteri Kankkunen
83ti 2.10.2018JäPS P09KoiPS Valkoinenklo. 18:30Lukio8v8 P08 taso 2 Gracia Isa
84to 4.10.2018JäPS P08 Sininen BHalku Valkoinenklo. 17:30Harjula8v8 P08 taso 3 Gracia Isa
85to 4.10.2018Jäps P08 Sininen AFC Kapina Mustaklo. 18:30Harjula8v8 P08 taso 2 Gracia Isa