Pelinohjaajat - kevät 2018

 

JäPS pelinohjaajat - Voitte varata alla olevasta taulukosta pelinohjausvuoroja itsellenne lähettämällä sähköpostiviestin osoitteseen tuure.nummi@japs.fi   

Mainitse viestissä pelin Numero, jonka haluat varata.
Voit varata myös peräkkäisiä pelejä.
Ottelun saa tuomittavakseen se pelinohjaaja,joka ensimmäisenä varaa kyseisen pelin.Tällöin pelinohjaan nimi lisätään taulukkoon rivin viimeiseen sarakkeeseen.

Pelinohjaajapalkkiot maksetaan tilillesi kesäkuun loppuun mennessä.
Muistathan toimittaa sitä ennen JäPS toimistolle tilinumerosi ja verokortin.

Palkkiot:
5v5  2x20 min - 6 €
5v5 2x25 min - 7 €
8v8 2x25 min - 8 €
8v8 2x25 min - (P08 kilpa, P07 taso 1)  - 9 €

 

nrovko 16  AikaPaikkaTasoPelitapaPelinohjaaja
1ti 17.4.2018JäPSKelA Mustaklo. 18:30LukioP07 Taso 18v8 Anton Salminen
2ti 17.4.2018JäPS T07JoKiklo. 19:30LukioT07 Taso 28v8 Leevi Muurimäki
3to 19.4.2018JäPS P08 Sininen BHAlku Valkoinenklo. 19:30HarjulaP08 Taso 38v8 Jessica Hårdh
 vko 17  AikaPaikkaTasoPelitapa 
4ma 23.4.2018Jäps P09 Sininen BFCFJ Sininenklo. 17:30HarjulaP09 Taso 25v5 Jessica Hårdh
5ma 23.4.2018Jäps P09 Sininen AI-HK Valkoinenklo. 17:30HarjulaP09 Taso 25v5 Emil Kalliojärvi
6ma 23.4.2018Jäps P09 Sininen CKelA Keltasetklo. 18:30HarjulaP09 Taso 35v5 Teemu Markova
7ti 24.4.2018JäPS Valkoinen 2Koips sinisetklo. 17:30HarjulaP11 Taso 25v5 Vertti Lumio
8ti 24.4.2018JäPS Valkoinen 1TiPS Hakunila Valkoinenklo. 17:30HarjulaP11 Taso 25v5 Santeri Nurhonen
9ti 24.4.2018JäPS Sininen 1TuPS Tiikeritklo. 18:30HarjulaP11 Taso 15v5 Jukka Ranta
10ti 24.4.2018JäPS Sininen 2TuPS Leijonatklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5 Vertti Lumio
11ti 24.4.2018JäPS sininenKoiPS Valkoinenklo. 17:30LukioP07 Taso 28v8 Teemu Salonen
12ti 24.4.2018JäPS Valkoinen T06I-HK T07klo. 19:30LukioT07 Taso 28v8 Rasmus Ripatti
13ke 25.4.2018JäPS T1011TuPS T10-11 Vihreäklo. 17:30HarjulaT10 5v5 Kasimir Kuoppamäki
14ke 25.4.2018Jäps valkoinen BKoiPS Vihreäklo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Tara Sund
15ke 25.4.2018Jäps valkoinen AFCFJ P10 vihreäklo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Totte Peltonen
16to 26.4.2018Jäps T08KoiPS T08-09klo. 17:30HarjulaT08 Taso 18v8 Teemu Mäkinen
17to 26.4.2018JäPS P08 Sininen BFCFJ P08 Sininen 3klo. 18:30HarjulaP08 Taso 38v8 Rico Mikkonen
18to 26.4.2018Jäps P08 Sininen AKP-75 Keltainenklo. 19:30HarjulaP08 Taso 28v8 Jasper Kotiranta
 vko 18  AikaPaikkaTasoPelitapa 
20ma 30.4.2018Jäps P09 Sininen CNJS punainenklo. 18:30HarjulaP09 Taso 35v5 Emil Kalliojärvi
21ke 2.5.2018Jäps valkoinen BPPS Valkoinenklo. 17:30HarjulaP10 Taso 25v5 Tara Sund
22ke 2.5.2018Jäps valkoinen AKOPSE P10 Keltainenklo. 17:30HarjulaP10 Taso 25v5 Onni Kiiski
23ke 2.5.2018Jäps sininen ATuPS Mustaklo. 18:30HarjulaP10 Taso 15v5 Totte Peltonen
24ke 2.5.2018Jäps sininen BKelA 10-11 Mustatklo. 18:30HarjulaP10 Taso 15v5 Tara Sund
25to 3.5.2018Jäps T08TuPS T08 Valkoinenklo. 17:30HarjulaT08 Taso 18v8 Erica Ahola
26to 3.5.2018JäPS P09KOPSE-Sykloniklo. 18:30HarjulaP08 Taso 18v8 Neea Rautiainen
27to 3.5.2018JäPS P08 Kilpa/1HyPS sininenklo. 19:30HarjulaP08 Kilpa8v8 Petteri Kankkunen
 vko 19  AikaPaikkaTasoPelitapa 
27 Bma 7.5.2018JäPS T0910KoiPS T09/2klo 19:15KoivusaariT09 taso 25v5 Oskari Myllys
28ma 7.5.2018Jäps P09 Sininen ATiPS P08 Vihreät 4klo. 17:30HarjulaP09 Taso 25v5 Onni Kiiski
29ti 8.5.2018JäPS Valkoinen 1KP-75 Vihreäklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5 Kasirmi Kuoppamäki
30ti 8.5.2018JäPS Valkoinen 2KP-75 Keltainenklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5 Vertti Lumio
 31ti 8.5.2018JäPSHyPS Sininenklo. 19:30LukioP07 Taso 18v8 Rsmus Ripatti
32ke 9.5.2018JäPS T1011FCFJ T10-11klo. 17:30HarjulaT10 5v5 Erika Kankkunen
33ke 9.5.2018Jäps valkoinen ATuPS Sininenklo. 18:30HarjulaP10 taso 25v5 
34ke 9.5.2018Jäps sininen BKP-75 Keltavihreäklo. 18:30HarjulaP10 Taso 15v5 Totte Peltonen
35to 10.5.2018Jäps T08 sininenRaKe T0809 Tähtipallotklo. 17:30HarjulaT08 Taso 28v8 Ida Hyttinen
36to 10.5.2018JäPS P08 Kilpa/2KOPSE-Sykloniklo. 18:30HarjulaP08 Taso 18v8 Jasper Kotiranta
37to 10.5.2018Jäps P08 Sininen AHyPS valkoinenklo. 19:30HarjulaP08 Taso 28v8 Jasper Kotiranta
 vko 20  AikaPaikkaTasoPelitapa 
38ma 14.5.2018JäPS T0910VJS Punainenklo. 18:30HarjulaT09 Taso 25v5 Erika Kankkunen
39ma 14.5.2018Jäps P09 Sininen CTuPS valkoinenklo. 18:30HarjulaP09 Taso 35v5 Teemu Markova
40ti 15.5.2018JäPS Sininen 2PPSklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5 Kasimir Kuoppamäki
41ti 15.5.2018JäPSKP-75 Keltainenklo. 18:30LukioP07 Taso 18v8 Anton Salminen
42ti 15.5.2018JäPS T07FCFJ T07klo. 19:30LukioT07 Taso 28v8 Rasmus Ripatti
43ke 16.5.2018Jäps sininen BTips P10 Mustaklo. 18:30HarjulaP10 Taso 15v5 Onni Kiiski
44ke 16.5.2018Jäps valkoinen ANJS Valkoinenklo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Miro Mäkinen
45to 17.5.2018Jäps T08Hyps T08-09 sininenklo. 17:30HarjulaTo08 Taso 18v8 Neea Rautiainen
46to 17.5.2018JäPS P08 Kilpa/2MU Vihreäklo. 18:30HarjulaP08 Taso 18v8 Petteri Kankkunen
47 Ato 17.5.2018JäPS P08 Kilpa/1TiPS Akatemiaklo. 19:30HarjulaP08 Kilpa8v8 Petteri Kankkunen
47 B to 17.5.2018JäPS P09PPS 08 asetellaan myöhP08 Taso 18v8 
 vko 21  AikaPaikkaTasoPelitapa 
48ma 21.5.2018JäPS T0910KoiPS T09 /2klo. 18:30HarjulaT09 Taso 25v5 Teemu Markova
49ti 22.5.2018JäPS Valkoinen 2TuPS Leijonatklo. 17:30HarjulaP11 Taso 25v5 Jukka Ranta
50ti 22.5.2018JäPS Valkoinen 1PPSklo. 17:30HarjulaP11 Taso 25v5 Santeri Nurhonen
51ti 22.5.2018JäPS Sininen 2KP-75 Keltainenklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5 Jukka Ranta
52ti 22.5.2018JäPS Sininen 1TiPS P11 Vihreä 1klo. 18:30HarjulaP11 Taso 15v5 Santeri Nurhonen
53ti 22.5.2018JäPS sininenSV Gulklo. 17:30LukioP07 Taso 28v8 Teemu Salonen
54ti 22.5.2018JäPS T07SV T07 Keltainenklo. 18:30LukioT07 Taso 28v8 Emil Kalliojärvi
55ti 22.5.2018JäPS Valkoinen T06KoiPSklo. 19:30LukioT07 Taso 28v8 Ida Hyttinen
56ke 23.5.2018JäPS T1011KoiPS Timanttitytötklo. 17:30HarjulaT105v5 Teemu Mäkinen
57ke 23.5.2018Jäps valkoinen BKP-75 Vihreäklo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Teemu Mäkinen
58to 24.5.2018Jäps T08 sininenMU Salamatklo. 17:30HarjulaT08 Taso 28v8 Julius Koskinen
59to 24.5.2018JäPS P09TiPS Vihreät 1klo. 18:30HarjulaP08 Taso 18v8 Rico Mikkonen
60to 24.5.2018JäPS P08 Kilpa/1FC Kapina Punainenklo. 19:30HarjulaP08 Kilpa8v8 Julius Koskinen
 vko 22  AikaPaikkaTasoPelitapa 
61to 31.5.2018JäPS P08 Sininen BKP-75 Vihreäklo. 18:30HarjulaP08 Taso 38v8 
 vko 23  AikaPaikkaTasoPelitapa 
62ma 4.6.2018Jäps P09 Sininen AKeika Keltainenklo. 17:30HarjulaP09 Taso 25v5 Kari Lahti
63ma 4.6.2018JäPS T0910Kopse Pantteritklo. 18:30HarjulaT09 Taso 25v5 Kari Lahti
64ti 5.6.2018JäPS sininenRaKe Sudetklo. 18:30LukioP07 Taso 28v8 Teemu Salonen
65ti 5.6.2018JäPSFCFJ Valkoinen 2klo. 19:30LukioP07 Taso 18v8 Oskari Myllys
66ke 6.6.2018JäPS T1011Kopse T10/11 Vihreätklo. 17:30HarjulaT105v5 Miro Mäkinen
67ke 6.6.2018Jäps valkoinen BIHK P10/11klo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Miro Mäkinen
68ke 6.6.2018Jäps valkoinen ATuPS Valkoinenklo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Jessica Hårdh
69to 7.6.2018JäPS P09TuPS P08 Harmaaklo. 17:30HarjulaP08 Taso 18v8 Julius Koskinen
70to 7.6.2018Jäps T08 sininenKeiKa08 Keltaisetklo. 17:30muu kenttäT08 Taso 28v8 
71to 7.6.2018JäPS P08 Sininen BSV Sininenklo. 18:30HarjulaP08 Taso 38v8 Erica Ahola
72to 7.6.2018JäPS P08 Kilpa/2PPS 08klo. 19:30HarjulaP08 Taso 18v8 osman Warsame 
 vko 24  AikaPaikkaTasoPelitapa 
73ma 11.6.2018Jäps P09 Sininen BAkilles Valkoinenklo. 17:30HarjulaP09 Taso 25v5 Riku Vastamäki
74ti 12.6.2018JäPS T07TIPS T07 Energiatytöt Vihreäklo. 18:30LukioT07 Taso 28v8 Oskari Myllys
75ti 12.6.2018JäPS Valkoinen T06TuPS T0607klo. 19:30LukioT07 Taso 28v8 Ida Hyttinen
76ke 13.6.2018JäPS T1011Kopse T10-11 Mustatklo. 17:30HarjulaT105v5 Erika Kankkunen
77ke 13.6.2018Jäps sininen AFCFJ P10 valkoinenklo. 18:30HarjulaP10 Taso 15v5 Jessica Hårdh
78ke 13.6.2018Jäps valkoinen BKeika 10klo. 18:30HarjulaP10 Taso 25v5 Riku Vastamäki
79to 14.6.2018JäPS P09FCFJ P08 Sininen1klo. 18:30HarjulaP08 Taso 18v8 Osman Warsame
80to 14.6.2018Jäps P08 Sininen AJoKi Punainenklo. 19:30HarjulaP08 Taso 28v8 Osman Warsame
 vko 25  AikaPaikkaTasoPelitapa 
80 Bma 18.6.2018JäPS T0910IF Sibbo Vargarnaklo 18:00KoivusaariT09 taso 25v5 Neea Kaarna
81ti 19.6.2018JäPS Valkoinen 2Kopse Punainenklo. 17:30HarjulaP11 Taso 25v5 
82ti 19.6.2018JäPS Sininen 1Kopse Mustaklo. 18:30HarjulaP11 Taso 15v5 Riku Vastamäki
83ti 19.6.2018JäPS P08 Kilpa/1KP-75klo. 18:30LukioP08 Kilpa 8v8 Anton Salminen
84ti 19.6.2018JäPS Sininen 2KP-75 Vihreäklo. 18:30HarjulaP11 Taso 25v5