Pelinohjaajat - kevät 2017

JäPS pelinohjaajat - Voitte varata alla olevasta taulukosta pelinohjausvuoroja itsellenne lähettämällä sähköpostiviestin osoitteseen mikko.hiltunen@japs.fi  .
 

Mainitse viestissä pelin Numero, jonka haluat varata.
Voit varata myös peräkkäisiä pelejä.
Ottelun saa tuomittavakseen se pelinohjaaja,joka ensimmäisenä varaa kyseisen pelin.Tällöin pelinohjaan nimi lisätään taulukkoon rivin viimeiseen sarakkeeseen.

Pelinohjaajapalkkiot maksetaan tilillesi kesäkuun loppuun mennessä.
Muistathan toimittaa sitä ennen JäPS toimistolle tilinumerosi ja verokortin.

Palkkiot:
5v5  2x20 min - 6 €
5v5 2x25 min - 7 €
8v8 2x25 min - 8 €
8v8 2x25 min - (P06 kilpa ja P07 kilpa)  - 9 €

 

nrovko 17 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
0ma 24.4.2017JäPS ValkoinenTiPS Valkoiset18:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 2Jessica Hårdh
1Ti 25.4.2017JäPS SininenJoKI P06klo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 2Aapo Kotiharju 
2ti 25.4.2017JäPS Valkoinen AHALKU Punainenklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3 Rasmus Ripatti
3ti 25.4.2017JäPSTuPSklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 1 Emil Kalliojärvi
4ti 25.4.2017JäPS Sininen ATuPS T09klo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1 Neea Kaarna
5ti 25.4.2017JäPS Sininen BTuPS punainenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1 Hilla Leistola
6Ti 25.4.2017JäPS T06 ValkoinenVJS T06klo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT06 Sara Vallinaho
7ke 26.4.2017JäPS P09 Valkoinen ATuPS Valkoinenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2 Heidi Jäske
8ke 26.4.2017JäPS P09 valkoinen BNJS P09 punainenklo.17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2 Oskari Myllys
9to 27.4.2017JäPS Valkoinen BKP-75 Juventusklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 2 Jessica Hårdh
10to 27.4.2017JäPS T06 HarrasteTIPS Energiatytöt T07 VihreätKlo 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minT07Jessica Hårdh 
nrovko 18 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
11ma 1.5.2017JäPS SinisetKopse Kotkatklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 1 Ida Hyttinen
12ma 1.5.2017JäPS ValkosininenHaukat Mustaklo. 19:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 2 Ida Hyttinen
13ti 2.5.2017JäPS Valkoinen BKopse P06 Salamatklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3 Teemu Mäkinen
13Bti 2.5.2017JäPS Sininen AVJS United Punainenklo 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Miro Mäkinen 
14ti 2.5.2017JäPS Valkoinen CKP-75 Keltainenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Aapo Kotiharju 
15Ti 2.5.2017JäPS SininenKP-75 Keltainenklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 2 
16ti 2.5.2017JäPS Valkoinen ATuPS Valkoinenklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3Juuso Kuismin 
17ti 2.5.2017JäPS Sininen ATiPS P10 Mustaklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1 Neea Kaarna
18ti 2.5.2017JäPS Sininen BKoiPS Sininenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1 Roni Lappalainen
19ke 3.5.2017JäPS P09 Sininen BTiPS P09 Valkoisetklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1Kiia Kuismin 
20ke 3.5.2017JäPS P09 Sininen AKopse Vihreäklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1Kiia Kuismin 
21to 4.5.2017JäPSKP-75 Bayern Munchenklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso kilpaTeemu Salonen 
23To 4.5.2017JäPS Valkoinen BI-HK Musta P07klo 19:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Emil Kalliojärvi 
nrovko 19 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
24ma 8.5.2017Jäps ValkoinenHyps T08-09 Punainenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 2 Ida Hyttinen
25ma 8.5.2017JäPS ValkosininenTuPS P08 Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 2Jessica Hårdh
26ma 8.5.2017JäPS SininenTiPS Mustat 2klo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25minP08 taso 1 Teemu Mäkinen
27ma 8.5.2017JäPS SinivalkoinenTiPS Mustat 3klo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25minP08 taso 1Miro Mäkinen 
 28Bma 8.5.2017JäPS P08KoiPS Sininen 2klo. 19:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Emil Kalliojärvi 
29ti 9.5.2017JäPS T06 SininenI-HK Sininen P07klo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP07 taso 1 Rasmus Ripatti
30ti 9.5.2017JäPS Valkoinen AKelA JP10-11klo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Anton Salminen 
31ti 9.5.2017JäPS Valkoinen BFc Kapinaklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2 Neea Kaarna
32ti 9.5.2017JäPSKoiPSklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minT07Aapo Kotiharju 
33ti 9.5.2017JäPSFCFJ Valkoinen 2klo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 1Niko Rautionaho 
34ti 9.5.2017JäPS Valkoinen AFC Kapina Mustaklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3 Juuso Kuismin
35ti 9.5.2017JäPS Sininen AKP-75klo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Anton Salminen 
36Ti 9.5.2017JäPS T06 ValkoinenKopse pantteritklo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT06 Heidi Jäske
37ti 9.5.2017JäPS T06 HarrasteJoKi punainenklo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT07 Juuso Kuismin
38ke 10.5.2017JäPS P09 Valkoinen AKP-75 Sininenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2Teemu Salonen 
39ke 10.5.2017JäPS P09 valkoinen BKopse Mustaklo.17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2 Heidi Jäske
40ke 10.5.2017JäPS P09 Sininen BKP-75 Vihreäklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1 Oskari Myllys
41to 11.5.2017JäPS Sininen BKopse P07 Islantiklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Teemu Salonen 
42to 11.5.2017JäPS Valkoinen AFCFJ Sininenklo. 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 2 Teemu Salonen
43to 11.5.2017JäPS Valkoinen BRaKe Mestisklo 19:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Juuso Kuismin 
nrovko 20 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
44ma 15.5.2017JäPS SinisetNJS T08 Sininenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 1 Ida Hyttinen
45ti 16.5.2017JäPS Valkoinen ATuPS Mustaklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Aapo Kotiharju 
46ti 16.5.2017JäPS Valkoinen CTiPS P10 Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2 Rasmus Ripatti
47ti 16.5.2017JäPS Sininen BTiPS P10 Valkoinenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Neea Kaarna 
48Ti 16.5.2017JäPS SininenKoiPSklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 2Teemu Suomi 
49Ti 16.5.2017JäPS T06 ValkoinenTiPS T06klo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT06Sara Vallinaho 
50ti 16.5.2017JäPS T06 HarrasteKopse T07klo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT07 Jessica Ainasto
51ke 17.5.2017JäPS P09 Valkoinen APPS Valkoinenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2 Sara Vallinaho
52ke 17.5.2017JäPS P09 valkoinen BFCFJ P09 Vihreäklo.17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2Kiia Kuismin 
53ke 17.5.2017JäPS P09 Sininen ATuPS T08 Valkoinenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1Kiia Kuismin 
54to 18.5.2017JäPS Sininen BRaKe Sudetklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP07 taso 1 Joona Mäki-Korte
55to 18.5.2017JäPS T06 SininenTuPS P08klo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Oskari Myllys
56to 18.5.2017JäPSFCFJ Valkoinen 1klo 19:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso kilpa Teemu Salonen
nrovko 21 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
57Ma 22.5.2017JäPS P08Kopse P07 Islantiklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1 Miro Mäkinen
58ma 22.5.2017JäPS SininenKoiPS Sininen Aklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25minP08 taso 1 Teemu Mäkinen
59ma 22.5.2017JäPS SinivalkoinenSV Eteläklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 1 Miro Mäkinen
60ma 22.5.2017JäPS ValkosininenVJS Martinlaakso Punainenklo. 19:30Harjula5v5 ja 2x25minP08 taso 2Teemu Mäkinen 
61ti 23.5.2017JäPS Valkoinen BKelA JP10-11klo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2 Rasmus Ripatti
62ti 23.5.2017JäPS Valkoinen BJärvenpään Haukat Mustaklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3Aapo Kotiharju 
63ti 23.5.2017JäPSSibbo Vargarnaklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 1 Petteri Kankkunen
64ti 23.5.2017JäPS Sininen BTuPS VIhreäklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Teemu Suomi 
65ti 23.5.2017JäPS Valkoinen AKP-75 Vihreäklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3Teemu Salonen 
66Ti 23.5.2017JäPS T06 SininenAkilles P07klo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minP07 taso 1 Joa Sulonen / Petteri Kankkunen
67ke 24.5.2017JäPS P09 Sininen BKopse Valkoinenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1 Neea Kaarna
68ke 24.5.2017JäPS P09 valkoinen BKoiPS Valkoinenklo.17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2 Erica Ahola
69To 25.5.2017JäPSJoKi punainenklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minT07 Ida Hyttinen
70to 25.5.2017JäPS Valkoinen BVJS United Valkoinenklo. 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Teemu Salonen 
70Bto 25.5.2017JäPSTuPS P07 Valkoinenklo 18:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 KilpaOskari Myllys 
71To 25.5.2017JäPS Valkoinen AHyPS Valkoinenklo 19:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Oskari Myllys 
nrovko 22 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
72ma 29.5.2017Jäps ValkoinenKopse Leijonatklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 2Miro Mäkinen 
73ma 29.5.2017JäPS SinisetMU Salamatklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25minT08 taso 1Teemu Mäkinen 
74ma 29.5.2017JäPS SinivalkoinenKoiPS Sininen Bklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 1 Miro Mäkinen
75ma 29.5.2017JäPS SininenKP-75 Keltainen Bklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 1Teemu Mäkinen 
75B ma 29.5.2017JäPS ValkoinenHaukat Oranssiklo 19:30Jamppa5v5 ja 2x25 minP08 taso 2 Erika Kankkunen
76ma 29.5.2017JäPS P08VJS T06klo. 19:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1 Jessica Hårdh
78ti 30.5.2017JäPS Valkoinen CTuPS valkoinenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Peli siirretty
79ti 30.5.2017JäPS Valkoinen BSV Sininenklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3Petteri Kankkunen 
80Ti 30.5.2017JäPS SininenAkilles Valkoinenklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 2Petteri Kankkunen 
81Ti 30.5.2017JäPS T06 SininenNJS T06/07 Mustaklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Emma Gerts 
82ti 30.5.2017JäPS Sininen ATuPS Vihreäklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Anton Salminen 
83ke 31.5.2017JäPS P09 Sininen ATuPS Punainenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1Hilla Leistola 
84To 1.6.2017JäPSFCFJklo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minT06Jessica Ainasto
85To 1.6.2017JäPS Sininen AFCFJ Valkoinen 2klo. 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Teemu Salonen 
nrovko 23 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
86ma 5.6.2017JäPS ValkosininenFC Kapina 2klo. 19:30Harjula5v5 ja 2x25 minP08 taso 2Joona Mäki-Korte 
87ti 6.6.2017JäPS Valkoinen AMU P/T10 Vihreäklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2 Jasper Jaakkola
89ti 6.6.2017JäPS Sininen BTuPS T09klo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Vertti Lumio 
90Ti 6.6.2017JäPS T06 HarrasteHyps T07/08klo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT07 Jasper Jaakkola
91ke 7.6.2017JäPS P09 Valkoinen ATuPS Harmaaklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 2Ella Gerts
92ke 7.6.2017JäPS P09 Sininen ANJS P09 Mustaklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP09 taso 1Ella Gerts 
93to 8.6.2017JäPS Valkoinen BMartin Sudet 07klo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 2 
94to 8.6.2017JäPS Sininen BKeiKa Punainenklo 17:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Teemu Suomi 
95to 8.6.2017JäPS Valkoinen AFC Kapina Mustaklo. 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Petteri Kankkunen 
96to 8.6.2017JäPSKoiPS Sininen 1klo 18:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 taso 2Ottelua ei pelata 
96Bto 8.6.2017JäPSKoiPSklo 19:30Jamppa8v8 ja 2x25 minP07 KilpaTeemu Suomi 
nrovko 24 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
97ma 12.6.2017JäPS SinisetHyPS T08-09 Sininenklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 1 Jessica Hårdh
98ti 13.6.2017JäPS Valkoinen AFc Kapinaklo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Emma Gerts 
99ti 13.6.2017JäPS Valkoinen CFCFJ T10-11klo. 17:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 2Ella Gerts 
100ti 13.6.2017JäPS Valkoinen BRaKe Leijonatklo. 17:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 3Teemu Suomi 
101Ti 13.6.2017JäPS SininenNJS Tähtitytötklo. 18:30Lukio8v8 ja 2x25 minP06 taso 2Teemu Suomi 
102ti 13.6.2017JäPS Sininen ATiPS P10 Valkoinenklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1Ella Gerts 
103ti 13.6.2017JäPS Sininen BKOPSE P10 Mustaklo. 18:30Harjula5v5 ja 2x20 minP10 taso 1 Jasper Jaakkola
104Ti 13.6.2017JäPS T06 HarrasteKoiPSklo. 19:30Lukio8v8 ja 2x25 minT07 Jessica Ainasto
105To 15.6.2017JäPS Sininen BKoiPS Sininen 2klo. 17:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1Heidi Jäske 
106To 15.6.2017JäPS Sininen ASV Gulklo. 18:30Harjula8v8 ja 2x25 minP07 taso 1 Heidi Jäske
nrovko 25 AikaPaikkaTiedotTasoP-ohjaaja
107ma 19.6.2017Jäps ValkoinenRake Tähtipallo T0809klo. 17:30Harjula5v5 ja 2x25 minT08 taso 2Sara Vallinaho